pro nemocné a inv.důchodce

31.10.2023ID 2569Odpovědět

Máš nějaký zdravotní problém a nemůžeš sehnat zaměstnání ? Nebo jsi invalidní důchodce ,špatně se pohybuješ a hledáš co by ti pomohlo zlepšít tvoje zdravotní omezení ?Nebo se staráš o postiženého člena rodiny a pěče o něj ti nedovoluje opouštět domov a jezdit do práce? Tak jsi jako já která jsem omezená někam dojíždět a vydržet někde pracovat a vydělávat si peníze . Našla jsem práci z domova ,pracuji tím že pomáhám lidem zlepšit jejich zdravotní problém a omezení si najít nějaký přivýdělek. V případě že si chceš zlepšit svůj omezený život a konečně mít lepší imunitu a změnit si svůj finanční problém tak mi napiš . můj email jija52(a)seznam(.)cz telefon 778 467 301 Tato práce je vhodná i pro důchodce které už nebaví sedět u TV seriálů a raději si něco přivydělají ke svému důchodu Nabízím ti lepší životní styl, opravdu perfektní přivýdělek zlepšení tvého omezeného života .Napiš mi jaký máš zdravotní problém jestli um íš na počítači Je nás hodně kteří jsme nějak omezení si vydělávat někde v zaměstnání nikdo nám nepodá pomocnou ruku tak jí pojďte podávat se mnou .

Kristýna Pospíšilová
Tuto práci nabízím pouze těm kteří opravdu chtějí něco pro sebe udělat . Já to taky udělala a nikdy toho nebudu litovat lepší život si zaslouží jen ti co opravdu chtějí

Kraj: Celá ČR Inzerent: KRISTÝNA POSPÍŠILOVÁ Telefon: 776467301

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Údaje obsažené v inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou ve smyslu občanského zákoníku návrhem na uzavření smlouvy ani veřejným příslibem, zejména se vylučuje aplikace § 1732 odst. 2 OZ.

Copyright © 2024 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce