S námi pracujete chytře

17.8.2023ID 2554Odpovědět

Milé mladé ženy, maminky, ale i kreativní mladé důchodkyně!
Každá žijete svůj stereotypní život a věřím, že občas se zasníte a představujete si život třeba ne hned milionářů, ale bohatých lidí, kteří si mohou dovolit téměř vše. Co říkáte nastoupit do našeho bylinkového vlaku OKG, který vás doveze do vysněného cíle? Nic se však neobejde bez práce. Já zde pracuji 10. rok, nejsem ještě milionářka, ale mám dostatek financí na vše, co potřebuji, na dovolenou, na vnuky, opravy RD, koupím si, co se mi líbí atd. Pokud jste zaměstnaná, je to fajn, protože si vytváříte finanční rezervu. Položte si otázku: „Jak dlouho bych přežila, kdybych ztratila zaměstnání?“ Pomohu každé z vás dostat se co nejdále, jestliže budete kopírovat přesně to, co už bylo vymyšleno. Pomocí mobilní aplikace si můžete vytvořit svoje on-line podnikání BEZ VSTUPNÍHO KAPITÁLU, NEHLEDÁM PRODEJCE, ALE PORADCE ZDRAVÍ
*Naučím vás uvést do praxe základní 4 principy
*Očekávám píli učit se novým věcem
*Ochotu a chuť pomáhat lidem
*Vytrvalost a hlavně se NIKDY NEVZDÁVAT
Osobně všechny vyškolím a povedu . Vaše práce probíhá ON-LINE, tudíž připojení k internetu. Veškeré další informace obdržíte telefonicky, proto nezapomeňte uvést svoje tel.číslo. Zavolám každé z vás.
Anna Paclová

Kraj: Celá ČR Inzerent: Anna Paclová Telefon: 603182033

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Údaje obsažené v inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou ve smyslu občanského zákoníku návrhem na uzavření smlouvy ani veřejným příslibem, zejména se vylučuje aplikace § 1732 odst. 2 OZ.

Copyright © 2023 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce