Je vám 50+ a hledáte profesní změnu?

13.12.2022ID 2509Odpovědět

Ale nemáte odvahu jít do toho po hlavě?

Hledáte různorodou a zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou, realizovatelnou odkudkoliv? Chcete být svým pánem nebo paní a mít přímý vliv na výši vašeho příjmu? Přidejte se k nám!

Náplň práce: obchodní a poradenská činnost v oboru zdravého životního stylu, reklama, prezentace, práce s lidmi, jejich motivace.

Výhody
- Zaškolení, vedení, vypracovaný podpůrný systém zdarma. Zázemí nadnárodní společnosti působící 30 let v ČR. Nezáleží jaká je vaše původní profese, rozhodující je chuť pro změnu a učit se.
- Pracovat můžete z domu, na cestách i mimo ČR, potřebujete pouze PC nebo telefon s mobilními aplikacemi a připojení k internetu.
- Rozsah práce, kariérní postup, výši příjmu a možnost osobního růstu máte ve vlastních rukou.
- Ideální start při Vašem stávajícím zaměstnání, po osvojení si určitých dovedností a dostatečného finančního příjmu máte možnost přejít na hlavní pracovní činnost.

Po žadavky
Ovládání PC uživatelským způsobem, práce na internetu, působení na sociálních sítích, facebook a instagram výhodou, komunikativní dovednosti, vytrvalost, ochota učit se, zájem o zdravý životní styl je nutností.

Kraj: Celá ČR Inzerent: Mgr. Soňa Kolářová (Pavlíčková) Telefon: 775404813

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Copyright © 2023 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce