Přivýdělek z pohodlí domova

14.12.2022ID 2507Odpovědět

Potřebujete zvýšit svůj příjem, nechcete nebo nemáte možnost nikam dojíždět? Vyhovuje vám flexibilní pracovní doba a určitá nezávislost? Chcete mít přímý vliv na výši vašeho příjmu? Jste ochotní se učit novým věcem? Přidejte se k nám, všechno vás naučíme!

Náplň práce
Obchodní a poradenská činnost v oboru zdravého životního stylu, reklama, prezentace, práce s lidmi, jejich motivace. Tento výčet vás možná trochu děsí, ale ničeho se neobávejte, povedeme vás krok za krokem a když budete vy chtít, hravě to zvládneme. Vůbec nezáleží na vaší původní profesi, věku, zkušenostech. Když jsem se to naučila já, naučí se to každý, kdo chce. :-)

Výhody
- Zaškolení, vedení, vypracovaný podpůrný systém zdarma, převážně online. Zázemí nadnárodní společnosti působící 30 let v ČR.
- Pracovat můžete z domu a odkudkoliv, kde je připojení k internetu.
- Rozsah práce, kariérní postup, výši příjmu a možnost osobního růstu máte ve vlastních rukou.
- Ideální start při vašem stávajícím zaměstnání, pro maminky na rodičovské dovolené i pro aktivní seniory. Po osvojení si určitých dovedností a dostatečného finančního příjmu máte možnost přejít na hlavní pracovní činnost.

Požadavky
Ovládání PC uživatelským způsobem, práce na internetu, výhodou je působení na sociálních sítích, facebook, instagram a komunikativní dovednosti, vytrvalost, ochota učit se novým dovednostem, zájem o zdravý životní styl je nutností.

Kraj: Celá ČR Inzerent: Mgr. Soňa Kolářová Pavlíčková Telefon: 775404813

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Copyright © 2023 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce