SPOLEHLIVÝ PŘÍJEM v této době

27.10.2020ID 2362

Potřebuji posily do svého týmu!

Schopné a odhodlané lidi, kteří nečekají na to co se bude dít, ale vezmou vlastní osud do rukou za každých okolností.

Jedná se o HOME office!

Práci z domu s ČESKOU společností, která vyrábí BYLINNÉ doplňky stravy založené na principech Tradiční čínské medicíny. Na trhu PROSPERUJE již 20 let!!! a své produkty rozšiřuje do celého světa. Zájem markantně roste!!!

Jsem maminka a samoživitelka třech dětí a tento PŘÍJEM se stal mým hlavním. Pracuji s touto společností více jak pět let a jsem nesmírně vděčná za tuto práci, která zajistí mě i mé děti v této nelehké době.
PŘIDEJTE SE ke mě !!!
Vy sami si určujete JAK dlouho se budete práci věnovat a KOLIK si vyděláte! Může to být 2000,-Kč měsíčně, ale i 2000,- Kč denně. Vše záleží na Vás. Vše máte ve svých rukou!!!
Nezáleží na tom jaké bylo vaše původní zaměstnání a nebo vzdělání. Zájemce a NOVÁČKY zaučím…….vše probíhá on-line a ZDARMA! Budete mít mou P ODPORU po celou dobu spolupráce.

Vše co potřebujete je pc, tablet, nebo chytrý telefon s připojením. Náplní práce je doporučení, rada s výběrem produktů a pomoc vyřídit on-line slevovou kartičku. Prodej není nutný! Zákazníci si nakupují sami.
Požaduji minimální věk 24 let, zájem o BYLINKY a ZDRAVÍ, chut pomáhat a učit se novým věcem, cílevědomost, vytrvalost a disciplínu.

Těším se na společnou spolupráci.

Kraj: Celá ČR Inzerent: Veronika Pešková

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Copyright © 2021 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce