Extra příjem pro Vaši svobodu

23.5.2019ID 2206

Zajistěte si svoji současnou i budoucí svobodu. Přivydělejte si 5-10 tis.! V delším časovém horizontu si můžete přivydělat min. 8-25 tis. měsíčně, aniž by to ohrozilo Vaše stávající zaměstnání či studium. Můžete tak financovat nejen své aktivity, ale i např. regulaci váhy, tvarování postavy, sportovní činnosti. Pracujte podle svých možností a potřeb a žijte svůj čas se svojí rodinou a přáteli. Vhodné nejen pro jednotlivce, ale i páry, které chtějí prožívat život společně.

Hledáme flexibilní pracovníky se zájmem o zdravý a aktivní životní styl pro rozšíření našeho týmu v celé ČR. Práci lze vykonávat z domu s kompletně připraveným podpůrným systémem na uživatelské úrovni.

Požadavky:
Ochotu učit se a pracovní nasazení. Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost. Kreativita, schopnost úspěšně jednat s lidmi. Věk 23 - 55 let, znalost cizích jazyků vítána. Minimálně 2-3 hod. denně.12459

Nabízíme:
Perspektivní obor, atraktivní ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Komplexní zaškolení, v praxi osvědčené postupy, stálá odborná podpora.

Kraj: Celá ČR Inzerent: ing. Františka Pavlíková

Odpověď na inzerát

Vaše jméno: Váš e-mail: Text zprávy: Kontrola proti robotům:

Copyright © 2019 Lepší-příjem.cz - všechna práva vyhrazena. Vytvořil daweb.eu.
Kontakt, Reklama, Podmínky | Doporučujeme: Rozsáhlá inzerce a nabídka práce